این هم فوتوشاپی که برای کاربران خانگی استفاده می شه ...

 

http://www.cameratown.com/assets/news/large/adobe-Photoshop_elements7.jpg


خوب اجازه بدید در مورد Adobe Photoshop Elements و امکانات بیشتری که در آن می بینم کمی صحبت کنیم...

Elements 4.0 به ابزارهای جدیدی مجهز شده که نیاز کلیه کاربرهائی که در رشته های تخصصی مختلف مشغول هستند را برطرف می کنه و آنها را به آنچه که می خواهند در زمینه طراحی می رساند، و با توجه به اینکه نحوه استفاده از این ابزارهای جدید نسبت به نسخه های پیشین بسیار آسان تر شده است این مورد قابل توجه تر شده است که حتی کاربران خانگی هم به آسانی می توانند از ایننرم افزاربرای تنظیم کارهاشون و ارائه کارهاشون از ایننرم افزاراستفاده کنند.
شرکت Adobe در مورد ایننرم افزاراعلام کرده که اگر چه این برنامه با هدف افزایش تمایل کاربران به استفاده از سیستم عامل Mac طراحی و ساخته شده، اما تمامی افراد با انواع کامپیوترهای شخصی متفاوت می توانند به آسانی از ایننرم افزاراستفاده کنند.

نحوه استفاده از ابزراهایی که در Photoshop Elements به کار گرفته شده بسیار اسان هست. برای مثال اگر کاربران بخواهند رنگ یک شیء را در تصویر مورد نظر خود تغییر بدهند، با استفاده از ابزاری با نام Magic Selection Brush در مدت زمان کوتاهی می توانند این کار را به راحتی انجام دهند. این در حالیست که نسخه های قبل برنامه Photoshop از این قابلیت برخوردار نبودن.
زماین که شما ابزار یاد شده را به کار می برید، تنها کافی هستش نشانه ماوس خودتون را روی قسمت مورد نظر حرکت بدید تا قسمت مرود نظرتون پر رنگ یا کم رنگ بشه.

ابزارهای دیگری هم نیز در ایننرم افزاراضافه شده اند که همگی حرفه ای هستند و در رشد ایننرم افزارتأثیر بسزایی دارند.

 

 

 

 Adobe Photoshop Elements 7 trials

 size 454 mb

 Adobe Premiere Elements 7 trials

size 658 mb

 

 
 
 
user : p30day.com@yahoo.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید
pass : sepehr
 
user : sepehr_maracy@yahoo.com آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید
pass : sepehr
 

 

http://www.tritech-computers.com/store2/images/Academic%20Adobe%20Photoshop%20Elements%207.jpg

 http://www.tritech-computers.com/store2/images/Academic%20Adobe%20Premiere%20Elements%207.jpg