دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 (میلیونر زاغه نشین) با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی

http://moviesmedia.ign.com/movies/image/article/923/923680/slumdog-millionaire-20081024032712754_640w.jpg

برنده بهترین فیلم سال در جشنواره های Golden Globe و Oscar

داستان جوانی به نام جمال است که کودکی خود را در خیابان‌ها و حلبی آبادها گذرانده و عشقی رؤیایی به دختری به نام لتیکا دارد. جمال فرصت این را می‌یابد که در مسابقه تلویزیونی «چه کسی میلیونر می‌شود» شرکت کند. او تا آخرین سئوال این مسابقه پیش می‌رود اما وقت مسابقه به پایان می‌رسد و ادامه آن به برنامه آینده موکول می شود. در این هنگام پلیس که به پاسخ‌های صحیح جمال شک کرده و موفقیت وی را تقلب می‌داند و او را دستگیر می کند..

دنی بویل، فیلمساز انگلیسی و بازیگران اصلی اش، دِو پاتل و فریدا پینتو، هنگامی که در مراسم شصت‌ و ششمین دوره جایزه گلدن گلاب شرکت می کردند، انتظار این همه استقبال از فیلمشان، «میلیونر زاغه نشین» را نداشتند.

«میلیونر زاغه نشین» که وقایع آن در هند می‌گذرد و در آن بازیگران هندیبازیمی‌کنند، توانست چهار جایزه گلدن گلاب را از آن خود کند و بعد از آن در ۱۰ رشته نیز نامزد جایزه اسکار شود.

اما چنین موفقیت غافلگیر کننده‌ای در غرب، ظاهرا چندان باب میل همه نبوده است.

به گزارش فیگارو، انجمنی هندی از نمایندگان یک حلبی آباد، شکایت نامه ای علیه «هتاکی» دو هنرمند سرشناس هند که در این فیلم همکاری کرده‌اند تنظیم کرده است.

این دو هنرمند، آنیل کاپور، بازیگر و تهیه کننده ۵۰ ساله سینمای هند و الله رخا رحمان، آهنگساز فیلم هستند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، فیلم "میلیونر زاغه نشین" (Slumdog Millionaire) ساخته مشترک هند و انگلستان نامزد 10 جایزه اسکار بود که موفق به کسب هشت جایزه از جمله بهترین کارگردانی و بهترین فیلم شد.
بنابر این خبر دست اندرکاران هندی این فیلم نیز موفق شده اند دو جایزه را به خانه سینمای هند آورند. این دو جایزه برای بهترین موسیقی و بهترین ترانه توسط " ای آر رحمان " آهنگساز هندی کسب شد. 

 جهت سهولت دانلود و صرفه جویی پهنای باند کاربران عزیز این فیلم با تکنولوژی پیشرفته DivX کم حجم شده و دارای حجمی برابر 300 MB می باشد !دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 (لینک مستقیم از سرور پی سی دی)

300 MB

دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 (لینک مستقیم از سرور Rghost)

300 MB


دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 قسمت اول (لینک مستقیم از سرور FDCupload)

138 MB

دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 قسمت اول (لینک مستقیم از سرور FDCupload)

160 MB


http://www.blogsdna.com/wp-content/uploads/2008/06/rapidshare-new-logo.png

 دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 (قسمت اول)

138 MB

 دانلود فیلم Slumdog Millionaire 2008 (قسمت دوم)

160 MB


www.p30day.com

دانلود زیرنویس فارسی