FontLab Studio 5.04 - ایجاد و ویرایش حرفه ای و آسان فونت


اگر شما هم جز طراحان گرافیک و انیمیشن کارها باشید، حتما برایتان پیش آمده است که با توجه به زمینه و اشیاء موجود در طرح خود نوشته ای خاص و ویژه را قصد میکنید تا قرار دهید و جلوه ای خاص را به کارتان بدهید ولی مشکل اینجاست که خیلی اوقات نوشته شما هماهنگی جالبی با طرح ندارد و فونت مورد نظر و سازگار با زمینه را پیدا نمیکنید. اما سایت دانلود رایگان تصمیم دارد امروز نرم افزاری را به شما عزیزان معرفی نماید تا بوسیله آن بروی سیستم خود آزمایشگاهی ایجاد نمایید و خودتان به راحتی با سلیقه و نیاز خود به ایجاد فونت های حرفه ای و فوق العاده زیبا بپردازید.


FontLab Studio 5.04 نام این نرم افزار نسل جدید و عالی می باشد که با استفاده از آن دیگر شما مجبور به استفاده از فونت های محدود ویندوز و یا جستجوهای طولانی برای یافتن فونت مورد نظر در اینترنت نخواهید بود و هیچ محدودیتی در فونت ها نخواهید داشت. به کمک این نرم افزار گرافیکی فونت شما قادر خواهید بود تا به صورت حرفه ای و راحتی به ایجاد و ویرایش فونت بپردازید و هر طرحی که در ذهن دارید به آسانی وارد نرم افزار نمایید و برای همیشه از آن بهره ببرید. فونت هایی که با تمام نرم افزار ها و محصولات اصلی دنیا از قبیل Adobe, Apple, Bitstream, IBM, Linotype, Microsoft, Monotype, Morisawa و ... سازگاری کامل دارند و قابل استفاده هستند. به جرات می توان گفت نرم افزار FontLab Studio برای تمام طراحان حرفه ای فونت، ماموران چاپخانه ها ، طراحان گرافیک، استدیو های هنری انتخابی عالی و غیره راه حلی مناسب می باشد تا دیگر از ترس اینکه فونت هایشان در جایی سازگار نباشد و خوانده نشود خیالشان راحت شود.

همچنین فونت های ایجاد شده توسط برنامه هم در ویندوز و هم در مکینتاش قابل استفاده می باشد و برنامه سازگاری کامل دارد. از دیگر ویژگی های مهم و عالی نرم افزار می توان به پشتیبانی آن از تمامی طرح های اصلی فونت همچون including Type 1, TrueType, Multiple Master و OpenType و وجود ابزار های حرفه ای از قبیل طراحی، پاک کردن، آینه سازی، ترکیب، رنگ کردن وکتورها، تنظیم نقطه شروع، تغییر شکل، چک کردت اتصالات، اندازه گیری، اریب کردن، چرخش و ... جهت ایجاد یک فونت زیبا و قابل قبول اشاره نمود.

FontLab Studio 5.04 - ایجاد و ویرایش حرفه ای و آسان فونت
ویژگی های کلیدی نرم افزار FontLab Studio 5.04

* ساخت و ویرایش حرفه ای و آسان انواع فونت ها
* فونت ادیتور مخصوص TrueType
* قابلیت تولید فونت های ویندوز
* قابلیت ویرایش عالی فونت های OpenType
* سازگاری با انواع زبان ها با پشتیبانی از یونیکد
* قابلیت ایجاد ماکرو اسکریپت ها و جلوگیری از عملیات های تکراری و زمان بر
* قابلیت ایمپورت فایل ها Bitmap همچون bmp, tif, eps
* وجود ویرایشگر حرفه ای Bitmap در نرم افزار
* ابزار رنگ کردن وکتور ها در برنامه
* قابلیت ترکیب چند فونت با هم
* قابلیت تبدیل گروهی کاراکترها
* قابلیت برنامه نویسی جهت تغییر و ویرایش فونت ها
* پشتیبانی از Drag-drop کردن کاراکترها در نرم افزار
* ویرایش پذیر بودن کدبندی صفحه و رمزنگاری ها
* قابلیت بازگشت به عمل قبلی ( Undo ) تا 200 مرحله
* قابلیت ایجاد فونت های سازگار با ویندوز و مکینتاش


 لینک مستقیم دانلود FontLab Studio 5.04 -  با حجم 7,18 MByte